• 02145102
 • شنبه تا چهارشنبه: 8 تا 21 و پنجشنبه: 8 تا 15

تعمیر باتری لنوو

 کاربرانی که در طول روزهای اخیر متوجه بروز اختلالاتی در عملکرد باتری تبلت خود گشته اند می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات لنوو و حضور در پارت تخصصی تعمیر باتری تبلت لنوو تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این بخش از دستگاه را دریافت نمایند. در صورتی که بررسی کارشناسان ما مشخص سازد که امکان تعمیر باتری تبلت لنوو وجود ندارد مراجعان به این مرکز می توانند با حضور در نمایندگی باطری تبلت لنوو نسبت به خرید و تهیه‌ی باطری مورد نظر اقدام نمایند. در نمایندگی لنوو، آرشیوی جامع از مدل‌های گوناگون باطری های تبلت لنوو فراهم شده است تا مشتریان گرامی بی‌هیچ ‌دغدغه و اتلاف وقت نسبت به خرید مدل سازگار با دستگاه خویش اقدام نمایند. در این بخش شما می‌توانید تنها با در اختیار داشتن نام و مدل باتری تبلت لنوو، این قطعه را با اطمینان از اصل و اورجینال بودن آن خریداری کنید.

 

شما می توانید همین الان با شماره 45102-021 نمایندگی لنوو تماس بگیرید.

تعمیر باتری تبلت لنوو 

عیب یابی و تعمیر باتری تبلت لنوو

در صورتی که دستگاه شما در طول روزهای اخیر نمی تواند شارژ دریافتی را به خوبی نگه دارد و یا اصلا شارژ نمی شود این احتمال وجود دارد که اشکالاتی در باتری آن بوجود آمده باشد. برای اطمینان از این موضوع –یعنی بروز خرابی در باتری تبلت لنوو- می توانید موارد درج شده در این بخش را بررسی نمایید. در صورت اطمینان از بروز خرابی در این بخش ازدستگاه، به مرکز تعمیر باتری تبلت لنوو مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر و تعویض باتری تبلت لنوو را دریافت نمایید. شایع ترین علائمی که با وجود انها می توان از وجود خرابی در این بخش از دستگاه مطمئن گشت عبارتند از: خاموش شدن ناگهانی و خودبخودی تبلت، هنگ کردن تبلت، به هم ریختگی تنظیمات ساعت و تاریخ، خالی شدن سریع شارژ دستگاه. توصیه می شود در صورت مشاهده هر یک از این موارد، جهت بررسی دستگاه و دریافت خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر باتری تبلت لنوو به نمایندگی Lenovo مراجعه نمایید.

 

خدمات تخصصی مرکز تعمیر باتری تبلت لنوو

 • تغییرات در تنظیمات دستگاه جهت کاهش مصرف انرژی
 • کالیبره کردن باتری تبلت لنوو
 • نصب نرم افزار جهت بهینه سازی مصرف انرژی
 • عیب یابی دستگاه، شارژر، مدار شارژر، کابل و …
 • احیا باتری تبلت لنوو
 • تعویض سلول باتری تبلت
 • شوک دادن به باتری تبلت (پس از عیب یابی باتری)
 • تست باتری تبلت لنوو
 • تعویض باتری تبلت لنوو

 

زمان تعویض باتری تبلت لنوو منوط به آیتم های متعددی است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود. به عبارتی دیگر نمی توان جهت تعیین زمان تعویض و یا تعمیر باتری تبلت لنوو یک نسخه پیچید و به همه کاربران همان را توصیه کرد. برای مثال اگر باتری تبلت شما فقط ۴۰ درصد از ظرفیت اولیۀ خود را دارد و به عبارت دیگر در نرم‌افزارهای بررسی سلامت باتری عبارتی شبیه Wear Level به معنی سطح فرسودگی حدود ۶۰ درصدی را مشاهده می‌کنید و در عین حال مشکلی با عمر باتری وسیله‌ی همراه خود ندارد، نیازی به تعویض آن نیست.

 

در شرایطی دیگر ممکن است ظرفیت مفید باتری شما ۸۰ درصد باشد اما این میزان از عمر باتری، برای استفاده‌های شما کم باشد. همین امر سبب می شود تا نیاز به تعویض باتری تبلت لنوو را احساس کنید. (پیشنهاد ما خودداری از این کار و استفاده از یک پاور بانک است.) نکته‌ی مهم دیگری که توجه به آن الزامی است این است که برخی ویروس‌ها با پردازش مداوم، توان مصرفی وسایل همراه را افزایش داده و شارژ باتری زودتر خالی می‌شود. حتی ممکن است برخی اپلیکیشن‌ها هم اثر زیادی روی کاهش عمر باتری داشته باشند. در واقع آنچه که در تعیین زمان تعویض باتری تبلت لنوو مهم است نوع استفاده شما از دستگاه و میزان پاسخگویی باتری دستگاه به این استفاده است. در صورت نیاز به بررسی عملکرد باتری دستگاه می توانید به مرکز تخصصی تعویض و تعمیر باتری تبلت لنوو مراجعه نمایید.

 

تعمیرات تبلت لنوو

دارندگان هریک از تبلت های لنوو – صرف‌نظر از مدل دستگاه – می توانند با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تبلت لنوو ، تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه از جمله خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر باتری تبلت لنوو را دریافت نمایند. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر تبلت لنوو به دلیل تسلط بر هر دو بخشِ نرم افزاری و سخت افزاری محصولات و در اختیار داشتن بروزترین ابزآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در تبلت ها می ‌باشند. تعمیر تبلت Lenovo در این مرکز به دلیل بررسی و واکاوی تعداد بیشماری از دستگاه‌های این برند، با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهای تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیرات تبلت به اثبات رسیده است.

 

 

 

 • 02145102
 • شنبه تا چهارشنبه: 8 تا 21 و پنجشنبه: 8 تا 15