امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تعمیر سرور لنوو 

تعمیرات سرور لنوو در این مرکز منحصر به سرویسی خاص نیست و تمامی خدمات و تعمیرات مرتبط با این سیستم را شامل می شود. عیب یابی سرور لنوو، عیب یابی و تعمیر مادربرد سرور، تعمیرات مشکلات برق و منبع تغذیه سرور، عیب یابی و رفع اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری سرور، رفع کندی سرور و تعمیرات هارد سرور و … بخشی از خدمات ارائه شده از جمله تعمیر سرور لنوو توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات لنوو  است.

 

شما می توانید همین الان با شماره 02145102 نمایندگی لنوو تماس بگیرید.

سرور لنوو

شما کاربران گرامی می توانید با مشاهده هر گونه اختلال و ناکارآمدی در سرورهای خویش با مرکز تعمیرات سرور لنوو تماس بگیرید و نسبت به تعمیر سرور لنوو خود اقدام کنید تا پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما جهت رفع اشکالات پیش آمده همانند تعمیر سرور لنوو به محل مورد نظر اعزام گردند. خدمات ارائه شده در نمایندگی لنوو منحصر به تعمیرات سرور لنوو نیست و شما کاربران گرامی می توانید خدمات مرتبط با سایر دستگاهها را نیز با حضور در این مرکز دریافت نمایید. دیگر واحدهای تعمیرات لنوو در بخش زیر معرفی می گردند.

 

خدمات واحد تعمیرات سرور لنوو

 • سرویس دوره ای مراکز داده (Data Center )
 • مشاوره رایگان جهت پشتیبانی و بروز رسانی قطعات و تجهیزات توسط کارشناسان مرکز تعمیرات سرور لنوو
 • بروز رسانی و ارتقاء سرورهای قدیمی و از رده خارج
 • عیب یابی و رفع مشکلات شبکه و سرورها
 • عیب یابی و رفع مورد از سرورها ، ذخیره سازها و تجهیزات پشتیبان گیری
 • گارانتی و خدمات پس از فروش سرورهای لنوو
 • ارائه مشاوره در خصوص شیوه تعمیرها وتعویض های سخت افزاری قطعات
 • ارتقاء، تعمیر و نگهداری انواع سرور های : لنوو DL G2، G3، G4، G5، G6، G7، G8 و لنوو ML G2، G3، G4، G5، G6، G7، G8
 • طراحی، اجرا، ارتقاء، نگهداری و رفع عیب انواع شبکه ها و مراکز داده (Data Center)
 • نگهداری و سرویس دوره ای شبکه های (سازمان ها، موسسات و شرکت ها) توسط کارشناسان مرکز تعمیرات سرور لنوو
 • پشتیبانی از سخت افزارها
 • ارتقاء، نگهداری و تعمیرات تخصصی انواع مدل های سرورهای لنوو
 • طراحی ، اجرا، ارتقاء، نگهداری و رفع عیب انواع شبکه ها و مراکز داده (Data Center )
 • نگهداری و سرویس دوره ای شبکه ها (سازمان ها، موسسات و شرکتها) توسط کارشناسان مرکز تعمیرات سرور لنوو
 • سرویس دوره ای اتاق سرور (Server Room)
 • راهکارهای مجازی سازی سرور لنوو
 • رفع مشکلات شبکه
 • رفع کندی سرور پس از عیب یابی
 • عیب یابی و رفع اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری سرور
 • تعمیرات منبع تغذیه سرور

همانگونه که می دانید مهمترین ویژگی یک سرویس دهنده پایداری آن است. از همین رو مکان های ویژه ای در سراسر دنیا با نام دیتاسنتر یا همان مرکز داده برپا می شود.

 سرور لنوو

در این مراکز صدها و هزاران سرور در رک ها ( rack )، کیج ها ( Cage ) و اتاق های مختلف جای داده می شود. ساختمان دیتاسنتر از بخش های مختلفی مانند اتاق کنترل، اتاق سرور، ژانراتورها، تاسیسات خنک سازی، انبار سخت افزار، اتاق UPS و Battery backup ، اتاق نگه داری از وسایل اطفای حریق، اتاق مدیریت شبکه تشکیل می شود، هر چند که با توجه به نیازها، طراحی و امکانات و زیرساخت برای هر مرکز داده کاملاً می تواند متفاوت باشد.

 

در هر حال تمامی خدمات و سرویس های مرتبط با بخش های مختلف سرور توسط کارشناسان مرکز تعمیرات سرور لنوو ارائه می گردد. در صورت نیاز به هر یک از خدمات و سرویس های مرتبط با سرور و قطعات جانبی آن از جمله تعمیر سرور لنوو می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و نسبت به تعمیر سرور لنوو اقدام کنید.

 سرور لنوو

از جمله خدمات تخصصی نمایندگی لنوو به غیر از تعمیر سرور لنوو می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

تعویض قطعات و تعمیر کامپیوتر لنوو

تعویض قطعات و تعمیر تجهیزات کامپیوتر لنوو

 

سرور لنوو

آیا برای اداره وبسایت، آنلاین شاپ یا شرکت خود از یکی از سرور‌های لنوو استفاده می‌کنید؟ آیا تا کنون پیش آماده از خرابی سرور خود نگران باشید؟ شرکت لنوو یکی از بهترین مراکز در ارائه انواع سرور‌ها می‌باشد و کالا‌های ارایه شده توسط این شرکت نه تنها بهترین کیفیت را دارند بلکه در صورت خرابی از پشتیبانی نیز برخوردار هستند. سرور به طور کل به معنای برقرای ارتباط میان چندین کامپیوتر می‌باشد.

در بحث تعمیر سرور لنوو گفتنی است که سرور می‌تواند اطلاعات را به یک شبکه جهانی یا داخلی منتقل کند. سرور‌ها دارای سه نوع اصلی می‌باشند، سرور اشتراکی، مجازی و اختصاصی که هر کدام از این‌ها یکسری مزایا و معایب دارند. در این مقاله ضمن آشنایی با پیشینه شرکت لنوو می‌خواهیم درباره انواع سرور‌ها و سرور لنوو بخوانیم، اختلال و خرابی آن‌ها را بشناسیم و با پشتیبانی تخصصی شرکت لنوو در زمینه تعمیرات سرور بیشتر آشنا شویم و در صورت نیاز به تعمیر سرور لنوو خود بپردازیم.


شرکت لنوو

درباره لنوو- این شرکت در سال‌های اولیه تاسیس با نام Legend شناخته می‌شد اما بعد‌ها به Lenovo تغییر عنوان پیدا کرد. عنوان جدید این شرکت ترکیبی از دو واژه Legend به معنای افسانه و Novo در مفهوم نوین می‌باشد. شرکت لنوو در سال 1984 توسط لیو شوانژی و ده مهندس دیگر بنا شده است و امروزه فعالیت آن در سطح جهانی می‌باشد. لنوو در ابتدا به دنبال تولید تلویزیون بود، اما در این زمینه به موفقیتی دست نیافت و پس از آن وارد عرصه کامپیوتر شد.

شرکت لنوو در ابتدا تنها کامپیوتر شخصی تولید می‌کرد اما امروزه محصولات تولیدی لنوو طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های دیجیتال را شامل می‌شوند؛ از جمله رایانه‌های رومیزی، رایانه سرور، لپتاپ، دیسک سخت، دروبین دیجیتال، تلفن همراه و تبلت. از جمله محصولات خاص لنوو می‌توان به دو نوع تبلت Idea Pad و Think Pad اشاره نمود، تفاوت این دو نوع تبلت در سیستم عامل آن‌ها می‌باشد که تینک پد از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کند و قیمت بالاتری دارد. لنوو در نیمه اول سال 2012 یک تلویزیون هوشمند با نام Le TV را به بازار فناوری معرفی نمود.

امروزه شرکت لنوو با سرعت بسیار زیادی در حال توسعه است. یک برآورد که در سال 2016 صورت گرفت درآمد این شرکت را نزدیک به 45 میلیارد دلار تخمین زد، همچنین بر اساس همین برآورد سود خالص لنوو برابر رقمی نزدیک به 128 میلیون دلار محاسبه شد. در سال 2010 دو شرکت تحقیقاتی با عناوین گارتنر و آی دی سی، لنوو را چهارمین شرکت بزرگ در زمینه تولید رایانه شخصی نامیدند؛ لنوو در سال 2012 توانست مقام خود را ارتقا دهد و جایگاه دوم را از آن خود کند.

 شرکت Boston Consulting نیز لنوو را به عنوان یکی از 50 شرکت برتر در زمینه اوآوری انتخاب نموده است و به منظور پیشرفت لنوو، رویداد‌های مرتبط با تکنولوژی که سالانه در کشور چین برگزار می‌شود را میزبانی می‌کند. . این کمپانی از جمله شرکت‌های سهامی عام محسوب می‌شود و سود خالص آن چیزی حدود 128 میلیون دلار برآورد شده است. تعداد کارکنان این شرکت حدود 60000 نفر می‌باشد و کمپانی‌های بزرگی چون موتورلا موبیلیتی وابسته به آن هستند.

 

سرور شرکت لنوو

 

سرور لنوو چیست؟

 به طور کلی سرور به تعدادی کامپیوتر گفته می‌شود که وظیفه انتقال اطلاعات به یک شبکه جهانی یا داخلی را بر عهده دارند. سرور‌ها منابع اطلاعاتی را در اختیاز سایرین قرار می‌دهند و در این رابطه، افراد گیرنده تحت عنوان کاربران شناخته می‌شوند. هنگامی که سرور فعال است، کاربران تحت نظارت کامپیوتر اصلی کار خود را جلو می‌برند.

 به اشتراک‌گذاری اطلاعات برای چندین کاربر سرویس نامیده می‌شود. یک سرور ممکن است برای کاربران زیادی باشد و همچنین یک کاربر ممکن است به سرور‌های بسیاری متصل شده باشد. سرور‌ها بر اساس اهداف به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به سرور اشتراکی، سرور مجازی و سرور اختصاصی اشاره نمود.

سرور اشتراکی

این نوع دارای محدودیت سخت‌افزاری می‌باشد. منابع اختصاصی ندارد و کاربران به صورت مشترک می‌توانند از آن استفاده کنند. این سرور یکسری معایب دارد، به طور مثال منابع بسیار محدود هستند و امنیت پایین می‌باشد. این نوع مناسب شرکت‌های بزرگ نمی‌باشد چرا که در نسخه و نرم‌افزار‌های ارایه شده محدودیت وجود دارد.

سرور مجازی

در این نوع باید از نرم‌افزار‌های مجازی ساز کمک گرفته شود. این نرم‌افزار‌ها سرور فیزیکی را به قسمت‌هایی کوچیک‌تر طبقه‌بندی می‌کنند و هر قسمت به طور مستقل اجرا می‌شود. این سرور لنوو مرز میان نوع اشتراکی و نوع اختصاصی می‌باشد چرا که هم به صورت مجازی به منابع بیشتری می‌توان دسترسی داشت و هم سرور اصلی به شکل فیزیکی می‌باشد. این سرور به منظور کاهش هزینه‌ها ارایه می‌شود.

 

سرور‌های اختصاصی 

برای آن دسته افرادی پیشنهاد می‌شود که به منابع زیادی نیاز دارد مثل وبسایت‌هایی که روزانه بازدید بسیار بالایی دارند یا فروشگاه‌های آنلاین. در این جا مواردی که برای ما حایز اهمیت می‌باشد کمی بیشتر می‌باشد و شامل امنیت، سرعت بالا، پهنای باند مناسب و... می‌شود. این نوع سرور‌ها بر اساس نوع منطقه جغرافیایی و سیستم عامل می‌توانند متغیر باشند، که باید حتما در زمینه تعمیر سرور لنوو دقت به عمل آورند.


سرور‌های لنوو انواع مختلفی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • G3، G2، G8، G7، G6، G5، G4: انواع لنوو DL
 • انواع لنوو ML: G2، G3، G4، G5، G6، G6

 

 

تعمیر سرور لنوو

تعمیرات سرور لنوو  و همچنین تعمیر سرور لنوو نیازمند بررسی نیروی متخصص می‌باشند. شرکت لنوو برای این منظور تیمی تدارک دیده که شامل کارشناسانی مجرب و خبره می‌باشد. کاربران در صورت برخورد با مشکلات سرور تنها کافیست با شرکت لنوو تماس بگیرند، شرکت در اولین فرصت به درخواست آن‌ها پاسخ داده و کارشناسان اعزام خواهند شد. لازم به ذکر است متخصصان و کارشناسان شرکت تجربه کاری بالایی در برخورد با این گونه مشکلات دارند و قادر خواهند بود هر گونه مشکل فنی سرور لنوو را برطرف سازند و تعمیر سرور لنوو را انجام دهند.


یکی از دلایل مشکل سرور می‌تواند خرابی در پاور سرور باشد که مستلزم تعمیر سرور لنوو می شود. معمولا این مشکل به اشکال زیر دیده شود:

 1. نوسان ولتاژ خروجی پاور
 2. خاموش شدن پاور به علت معیوب بودن و بی‌کیفیتی قطعات
 3. افزایش ناگهانی و بیش از حد ولتاژ پاور
 4. افت ولتاژ پاور
 5. صدای نویز و سوت
 6. قطع شدن پاور سرور در اثر اتصال به ولتاژ یو پی اس


از جمله دیگر دلایل مشکل سرور می‌توان به خرابی فریمور اشاره کرد. فریمورد می‌تواند به دو شکل دیده شود، نوع BIOS و نوع OPTION ROM. نوع BIOS روی بورد سیستمی سرور سوار می‌شود و نوع OPTION ROM روی دیگر قطعات سخت‌افزاری سرور قرار دارد. این مشکل نیز همچون دیگر مشکلات سرور یک مشکل تخصصی محسوب می‌شود و حل آن نیازمند بررسی‌های متخصص می‌باشد.


خدمات تخصصی نمایندگی برای سرور لنوو

 مراکز تخصصی لنوو برای تعمیر سرور لنوو خدماتی ارایه می‌دهند که بهره‌گیری کاربر از آن‌ها می‌تواند بسیار مفید باشد. سرویس دوره‌ای مراکز داده یا DATa centre یکی از این خدمات است. همچنین مشاوره کاملا رایگان نیز برای حل مشکلات و بروزرسانی تجهیزات توسط کارشناسان مجرب شرکت صورت می‌گیرد. در صورت مراجعه به این مراکز می‌توانید از گارانتی و خدمات پس از فروش سرور‌های لنوو نیز برخوردار شوید.

در این نمایندگی‌ها می‌توانید سیستم‌های از رده خارج شده یا قدیمی خود را به روز‌رسانی کنید. مشکلات شبکه در این سازمان‌ها به طور دقیق مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین علت کندی سرور‌های شما توسط نیروی آموزش دیده بررسی شده و مورد تعمیر قرار می‌گیرد. اگر منبع تغذیه سرور مشکل خاصی داشته باشد، نیرو‌های مجرب شرکت بالافاصله در صدد برطرف‌سازی و تعمیر سرور لنوو بر می‌آیند.

هیچ گونه محدودیتی در نوع سرور لنوویی که کاربر استفاده می‌کند وجود ندارد و چه از خانواده DL باشد و چه ML کارشناسان قادر خواهند بود مشکل را بیابند. در این مراکز از سخت‌افزار سرور پشتیبانی می‌شود و راهکار‌های مجازی‌سازی سرور لنوو به شما آموزش داده خواهد شد. همچنین اگر نیازمند سرویس دوره‌ای اتاقک سرور باشید هم می‌توانید با مراجعه به این مراکز از این امکان بهره‌مند شوید. مدیریت مرکز تعمیرات و سرویس لنوو، تکنیسین‌ها و کارشناسان خود را از میان مجرب‌ترین مهندسان انتخاب می‌کند و از پیشرفته‌ترین تجهیزات برای حل مشکل و تعمیر سرور لنوو کمک می‌گیرد.


سرورهای لنوو

برای تماس با مراکز تعمیرات لنوو کافیست به وبسایت شرکت مراجعه کرده و در بخش ارتباط با ما با یکی از شماره تلفن‌های درج شده تماس بگیرید و نسبت به تعمیر سرور لنوو خود اقدام کنید.


نتیجه‌گیری


سرور‌ها موجب ارتباط چند کامپیوتر با یک دیگر می‌شوند. سرور‌ها منابع اطلاعاتی را در اختیاز سایرین قرار می‌دهند و در این رابطه، افراد گیرنده تحت عنوان کاربران شناخته می‌شوند. سرور‌ها بر اساس اهداف به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به سرور اشتراکی، سرور مجازی و سرور اختصاصی اشاره نمود. تعمیرات سرور لنوو نیازمند بررسی نیروی متخصص می‌باشند که به تعمیر سرور لنوو شما بپردازد.

شرکت لنوو برای این منظور تیمی تدارک دیده که شامل کارشناسانی مجرب و خبره می‌باشد. خرابی سرور ممکن است به دنبال مشکل فریمور یا پاور باشد که هر یک علایم خاص خود را دارند. مراکز تخصصی لنوو برای تعمیر سرور‌ها خدماتی ارایه می‌دهند که بهره‌گیری کاربر از آن‌ها می‌تواند بسیار مفید باشد. برای حل مشکلات سرور بهترین کار تماس با یکی از مراکز تخصصی لنوو می‌باشد که با مراجعه به وبسایت می‌توانید درخواست خود مبنی در اصلاح خرابی سرور را ثبت کرده و پس از تعمیر سرور لنوو محصولاتان را صحیح و سالم دریافت نمائید.

 

تعمیر سرور دل / تعمیر سرور ایسوس 

 

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی لنوو می‌باشد.