امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 تعمیر lcd گوشی موبایل لنوو

تعمیر ال سی دی گوشی لنوو یکی از دغدغه های اساسی افرادی است که با اسیب ال سی دی گوشی مواجه می شوند. مراکز و نمایندگی های زیادی وجود دارند که متخصص تعمیر ال سی دی انواع گوشی لنوو هستند. اما نکته قابل توجه معتبر بودن یک نمایندگی است. تا اشخاص بتوانند با خیال راحت گوشی خود را برای تعمیر به انها بسپارند. مراکز معتبر با داشتن تجهیزات کامل و کارشناسان زبده جهت تعمیر انواع گوشی لنوو به مشتری اطمینان خاطر می دهند که به بهترین وجه گوشی تلفن همراه انها را تعمیر و در صورت نیاز به تعویض قطعه یا ال سی دی از قطعات اصل و اورجینال دارای گارانتی استفاده کنند. برای پیشگیری از آسیب ال سی دی گوشی باید یکسری از نکات را رعایت کرد چرا که احتیاج به تعمیر ال سی دی گوشی موبایل لنوو پیدا نکنیم و در تمامی موقعیت ها در استفاده از گوشی تلفن همراه احتیاط کرد. استفاده از کاور و گلس روی صفحه گوشی احتمال شکستگی و اسیب در ناحیه ال سی دی را کم میکند.

 

شما می توانید همین الان با شماره 02145102 نمایندگی لنوو تماس بگیرید.
  

تعمیر lcd گوشی لنوو

تعمیر lcd گوشی موبایل لنوو

این موضوع که آیا هر گونه شکستگی در صفحه نمایش گوشی لنوو منجر به تعویض ال سی دی گوشی لنوو می شود یا خیر، نیاز به بررسی دستگاه توسط کارشناسان و تعیین سطح شکستگی صفحه نمایش دارد. همانگونه که می دانید LCD از Liquid Crystal Display گرفته شده و در واقع صفحه ساخته شده از کریستال مایع است که رنگ‌های متفاوتی را نسبت به AMOLED تولید می‌کند.

 

در صفحات LCD به جای استفاده از چراغ‌ برای هر پیکسل‌، از یک نور پس‌زمینه کلی استفاده می‌شود. البته چند منبع نور هم در این فناوری به کار گرفته می‌شوند تا مصرف برق را کاهش دهند. شکستگی ال سی دی از آن دست اتفاقات شایعی است که ممکن است برای کاربران گوشی های لنوو پیش آید. اگر گوشی لنووی شما از فاصله زیاد به زمین بخورد و یا ضربه سنگینی به آن وارد شود،

 

علاوه بر اتفاقات جانبی دیگر، احتمال شکستگی ال سی دی در آن بالاست. اگر ال سی دی گوشی لنوو دچار شکستگی شود و یا از کار بیفتد، ضروری است که بلافاصله اقدامات مورد نیاز جهت تعویض و یا تعمیر lcd گوشی لنوو انجام پذیرد. زیرا تصویر در چنین محصولاتی، رابط میان کاربر و دستگاه است و در صورتی که lcd دستگاه خراب گردد، گوشی عملاً بی‌استفاده شده و از کار می افتد. خدمات مرتبط با این سرویس با مراجعه به مرکز تعمیرات موبایل لنوو و حضور در پارت تعمیر lcd گوشی لنوو قابل دریافت است.

 

تعویض و تعمیر lcd گوشی لنوو

تعویض lcd گوشی لنوو زمانی ضروری است که ایراد وارد شده به  صفحه نمایش موبایل شدید بوده و تنها راه باقی مانده جهت بازیابی کیفیت دستگاه، همان تعویض lcd گوشی لنوو باشد. در این شرایط کارشناسان ما در مرکز تعمیرات موبایل لنوو پس از بررسی دستگاه و شناسایی مدل آن، اقدام به تهیه ال سی دی سازگار با دستگاه – در صورت امکان ال سی دی اورجینال دستگاه- نموده و اقدامات مورد نیاز جهت تعویض و تعمیر lcd گوشی لنوو را آغاز می نمایند.

 

با اینکه این راه گران تمام می‌شود، اما شاید در برخی موارد به تعویض کلی گوشی بیارزد. اگر تصمیم دارید تلفن هوشمند خود را به جایی غیر از نمایندگی بسپارید حتما از معتبر بودن و کار بلد بودن آن مطمئن شوید. توجه داشته باشید که مراجعه به مراکز مجاز و استانداردی که زیر نظر اتحادیه فعالیت دارند، خیال شما را از دریافت خدماتی مطمئن و استاندارد مطمئن می سازند.

 

مرکز تعمیر موبایل Lenovo یکی از مجموعه های مجاز و استانداردی است که تمامی خدمات خویش–از جمله خدمات مرتبط با تعویض ال سی دی موبایل لنوو را – به همراه گارانتی و ضمانت ارائه می نماید. در آخر به این نکته توجه کنید که پیشگیری همیشه بهتر از درمان است. در نگه داشتن تلفن هوشمند خود حداکثر تلاش لازم را به کار گیرید، زیرا با هر خط و خالی که روی آن می‌افتد از قیمت فروش آن (اگر روزی قصد فروشش را داشته باشید) کاسته می‌شود

 

زمان تعویض lcd گوشی لنوو

زمانی که ال سی دی گوشی لنوو می شکند، پنل صفحه نمایش لکه های تیره یا ترک های تار عنکوبتی یا هر دو را به نمایش می گذارد و ممکن است دیگر نتوان چیزی روی صفحه نمایش مشاهده کرد. اگر صفحه نمایش دارای خطوطی است و یا ظاهری شبیه ریختن شدن جوهر دارد، پس به احتمال زیاد ال سی دی آن شکسته است و می بایست اقدام به تعویض ال سی دی گوشی لنوو کرد. برخی از کاربرانی که ال سی دی گوشی آنها شکسته است گزارش داده اند که گاه، جوهر نیز از گوشی آنها تراوش کرده است.

 

وضعیت دیگری نیز وجود دارد که در آن امکان مشاهده تصاویر با یک ال سی دی خراب وجود دارد اما صفحه بسیار تاریک است. از آن جایی که ال سی دی زیر گلس و تاچ قرار گرفته اگر افتادن گوشی منجر به شکستن و خراب شدن ال سی دی و یا خراب شدن هم گلس و هم تاچ شود در هر حالت از آن جایی که ال سی دی شکسته است باید کل قطعات تاچ و ال سی دی عوض شود. اگر شما کاربران گرامی با چنین نشانه هایی در گوشی تلفن همراه خود مواجه شدید بهتر است جهت تعویض و تعمیر lcd گوشی لنوو خود به مرکز تعمیرات موبایل لنوو مراجعه نمایید.

 

تفاوت تاچ و ال سی دی گوشی لنوو

یکی از پرسش های مکرری که کاربران گوشی ها از کارشناسان ما می پرسند آن است که آیا شکستگی ایجاد شده در صفحه نمایش گوشی لنوو، فقط مربوط به تاچ است و یا ال سی دی گوشی را نیز درگیر خود کرده است. اگر در پی تعویض و یا تعمیر lcd گوشی لنوو خویش هستید، پیش از اقدام به این کار، مطلب زیر را مطالعه نمایید. در مطلب زیر اطلاعاتی در مورد شکستگی گلس، تاچ و در نهایت ال سی دی ارائه شده است.

 

در مورد شکستگی گلس گوشی لنوو بد نیست بدانید که اگر گلس شیشه گوشی تان شکسته باشد، این اتفاق روی تاچ و عملکرد صفحه نمایش شما تاثیری نخواهد گذاشت مگر روی نقاطی که گوشی شما ترک خورده است. هنگامی که گوشی از دست تان می افتد و ترک برمی دارد شکستن گلس آن نسبت به حالت های بعدی خوشبینانه ترین حالت است. تعویض گلس در قیاس با تعویض ال سی دی گوشی لنوو، هزینه کمتری خواهد داشت.

 

در ارتباط با شکستگی تاچ گوشی لنوو، باید بدانید که در تاچ اسکرین، لایه شفافی از پلاستیک است که سیگنال لمس ها را می خواند و آن را به واحد پردازشگر منتقل می کند. اگر تاچ گوشی شما شکسته باشد، عملکرد لمسی گوشی از کار می افتد اما هنوز هم می توان موارد نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش را مشاهده کرد و خود نمایشگر گوشی همچنان در حالت نرمال کار خود را ادامه خواهد داد. در شرایطی که ضربه وارد شده به گوشی منجر به شکستگی ال سی دی گوشی شود، پنل صفحه نمایش گوشی دچار لکه های تیره یا ترک های تار عنکوبتی یا هر دو خواهد شد.

 

در چنین وضعیتی احتمالا دیگر نتوانید چیزی روی صفحه نمایش خود مشاهده کنید. اگر صفحه نمایش تان دارای خطوطی در داخل خود است و یا ظاهری شبیه ریختن جوهر دارد پس به احتمال زیاد ال سی دی آن شکسته است و نیاز به تعویض ال سی دی گوشی لنوو خواهید داشت. وضعیت دیگری نیز وجود دارد که در آن کاربر همچنان می تواند تصاویر را با یک ال سی دی خراب مشاهده کند اما صفحه آن بسیار تاریک است.

 

از آن جا که ال سی دی زیر گلس و تاچ قرار گرفته اگر وارد شدن ضربه به گوشی، منجر به شکستن و خراب شدن ال سی دی و یا خراب شدن گلس و تاچ بصورت همزمان شود باید کل قطعات تاچ و ال سی دی عوض شود (زیرا در هر حالت ال سی دی شکسته است.) تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر lcd گوشی لنوو با حضور در نمایندگی لنوو قابل دریافت است.

 

تعمیرات موبایل لنوو

تعمیر موبایل لنوو بخشی از خدمات ارائه شده در نمایندگی لنوو است که با بهره‌گیری از سازگارترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. حضور کارشناسان با سابقه و زبده در این بخش سببِ دوچندان شدن کیفیت تعمیراتِ صورت گرفته و ارتقاء سطح کیفی خدمات گشته است. موبایل لنوو اگرچه در قیاس با دیگر محصولات هم‌تراز، ممکن است برند نام‌آشنایی نباشد، اما در طول سال‌های اخیر با پیشروی‌های خود در عرصۀ کیفیت و فناوری توانسته است خود را به عنوان یکی از برندهای محبوب موبایل مطرح سازد و توانایی‌های خود را به رخ رقبا کشد. کاربران گرامی این محصول می توانند با مراجعه به مرکز تعمیر موبایل لنوو تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه نظیر خدمات مرتبط با تعمیر lcd گوشی لنوو را دریافت نمایند.

تعمیر ال سی دی گوشی موبایل لنوو


یکی از آزار دهنده ترین اتفاقاتی که ممکن هر کدام از ما در زندگی تجربه کنیم آسیب دیدن گوشی تلفن همراهمان است. بی احتیاطی یا عدم استفاده از محافظ های گوشی همراه از دلایل اصلی این اتفاق ناگوار است. گوشی موبایل لنوو با اینکه از لحاظ ساختاری یک گوشی محکم و مقاوم به حساب می آید، اما امکان آسیب یا ضربه در هر قسمت آن وجود دارد . ال سی دی گوشی به دلیل نوع ساخت و ظرافتی که دارد احتمال آسیب آن نسبت به سایر قسمت ها بیشتر است.

 

در صورت آسیب دیدن آن شما می توانید برای تعمیر ال سی دی گوشی موبایل لنوو به مراکز و نمایندگی های معتبر که مختص به تعمیر ال سی دی گوشی لنوو هستند مراجعه کنید. این مراکز با برسی میزان آسیب تصمیم می گیرند که ال سی دی گوشی را تعویض یا با استفاده از چسپ های مخصوص بچسپانند. ال سی دی گوشی لنوو از به جای یک منبع نوری در ازای هر مگاپیکسل از یک نور کلی به عنوان نور پس زمینه استفاده میکند. و این امر باعث کاهش مصرف برق در صفحه ال سی دی گوشی می شود. به همین دلیل میزان ظرافت آن بسیار بالاست.

 

میزان آسیب ال سی دی بستگی میزان ضربه و ارتفاعی که گوشی از دست شما رها می شود دارد. به طور معمول اگر گوشی شما از ارتفاع بالاتری از دست شما رها شود میزان آسیب در ناحیه ال سی دی بیشتر میشود و احتمال تعویض آن نیز بیشتر است. برای تعویض ال سی دی شما می توانید باه مراکز معتبر که دارای تعمیرکاران و کارشناسان زبده و آموزش دیده است مراجعه کنید و تعمیرات گوشی خود را با خیال راحت به آنها بسپارید. کارشناسان نمایندگی تعمیر گوشی موبایل لنوو به صورت دقیق و کاملا ماهرانه ال سی دی گوشی شما را تعویض میکنند.

 

چه موقع ال سی دی گوشی لنوو نیاز به تعویض دارد


زمانی که ال سی دی گوشی موبایل لنوو دچار شکستگی وآسیب می شود برای اینکه متوجه عمق و شدت آسیب شوید باید پنل صفحه نمایش آن را برسی کنید. در صورتی که شکستگی های عنکبوتی شکل بر روی آن ایجاد شده باشد و یا صفحه نمایش تاریک شده باشد و لمس آن از کار افتاده باشد به احتمال زیاد آسیب بسیار شدید بوده و نیاز به تعویض ال سی دی دارد. گاهی صفحه گوشی بعد از آسیب دارای لکه های سیاه مانند جوهر می شود به گونه ای که امکان کار کردن با ان را ندارید. برخی از افرادی که با شکستگی ال سی دی گوشی مواجه شدند گزارش دادند که بعد از آسیب ال سی دی جوهری سیاه از آن خارج شده است.

 

با مشاهده چنین علائمی به طور قطع کارشناس مربوطه تشخیص می دهد که ال سی دی را به طور کامل تعویض و تعمیر lcd گوشی موبایل لنوو را انجام دهید. از آن جایی که ال سی دی در قسمت زیرین گلس قرار گرفته است در صورتی که صفحه گوشی تحت فشار از کار افتاده باشد و هیچ علامت شکستگی روی گلس وجود نداشته باشد تشخیص آسیب دیدگی ال سی دی مشکل است. اما کارشناس تعمیر ال سی دی گوشی موبایل لنوو در صورتی که با چنین موردی مواجه شود به احتمال زیاد تشخیص اسیب دیدگی ال سی دی را میدهد.

 

 

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی لنوو


در تعمیر lcd گوشی موبایل لنوو باید گفت که ضربه و فشار به ناحیه ال سی دی گوشی موبایل لنوو باعث می شود که گوشی شما به طور کامل کارایی خود را از دست بدهد زیرا ال سی دی قسمت اصلی و مهم هر گوشی محسوب می شود و در صورتی که دچار مشکل بشود شما نمی توانید از ان استفاده کنید. هزینه تعویض ال سی دی به نسبت تعمیرات جزئی تقریبا بالاست به همین دلیل اکثر افرادی که با اسیب ال سی دی گوشی مواجه می شوند در صورتی که گوشی دیگری داشته باشند تصمیم میگیرند که ان را تعمیر نکنند.

 

اما بیشتر افراد ترجیح می دهند به جای خرید یک گوشی جدید ال سی دی گوشی اسیب دیده را تعمیر کنند و از ان استفاده کنند. هزینه تعویض ال سی دی در صورتی که از نمونه اورجینال استفاده کنند بالا تر از زمانی است که از ال سی دی های مشابه که دارای کیفیت و کارایی پایین تری هستند استفاده کنند. ال سی دی اورجینال به طور قطع کیفیت بالاتری دارد و معمولا دارای ضمانت نامه و گارانتی است. که این ضمانتنامه باعث می شود افراد ترجیح بدهند هزینه بالاتری کنند و از ال سی دی اورجینال استفاده کنند.

 

گاهی اوقات ال سی دی دچار اسیب می شود و سطح کارایی گوشی کاهش پیدا میکند. در چنین مواردی امکان دارد که ال سی دی گوشی شما با یک تعمیر جزئی به حالت اولیه خود برگردد. و نیازی به صرف هزینه های بالا برای تعویض ال سی دی نباشد. البته نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که افرادی سود جو وجود دارند که ممکن است از بی اطلاعی و عدم تخصص شما در زمینه تعمیر گوشی استفاده کنند و گوشی شما را به درستی تعمیر نکنند و یا باعث اسیب بیشتر به ان شوند. به همین دلیل همواره این ضرب المثل را باید مد نظر قرار داد که باید کار را به کاردان سپرد. زمانی که شما برای خدمات گوشی همراه خود بدون پرس و جو و کسب اطلاعات کافی به هرجایی مراجعه میکنید.

 

نه تنها گوشی خود را مستعد اسیب میکنید بلکه متحمل هزینه های بالایی خواهید شد. پس توصیه ما به شما این است که در صورتی که با اسیب ال سی دی گوشی مواجه شدید به مراکز معتبر که از استانداردهای کشوری در زمینه تعمیر گوشی موبایل لنوو پیروی می کنند مراجعه کنید. و با خیال راحت گوشی اسیب دیده خود را به انها بسپارید، کارشناسان موجود در این مراکز با تخصص و مهارت بالایی که در امر تعمیر گوشی های موبایل لنوو دارند. تمام تلاش خود را می کنند که به بهترین وجه گوشی شما را تعمیر و در اسرع وقت به شما تحویل دهند. نمایندگی های معتبر با توجه به تجهیزات کامل و نیروهای متخصصی که در زمینه تعمیر ال سی دی گوشی لنوو دارند هزینه هایشان معقول و طبق تعرفه اصناف است و از این بابت این تضمین را به شما می دهند که هزینه اضافی و غیر متعارفی دریافت نخواهند کرد.

نکات استفاده از گوشی لنوو بعد از تعمیر ال سی دی


معمولا بعد از تعمیر ال سی دی گوشی موبایل لنوو شما باید نکات متعددی را برای جلوگیری از آسیب دوباره رعایت کنید. از آنجایی که گوشی همراه شما آسیب دیده و مورد تعمیر قرار گرفته است باید از قرار دادن آن در مکان هایی که احتمال افتادن آن وجود دارد دوری کنید. از فشار زیاد به سطح گوشی خودداری کنید و تا جایی که می توانید در مکان های شلوغ و خطرناک از کار کردن با کوشی خودداری کنید.

 

بعد از تعمیر lcd گوشی موبایل لنوو | Lenovo رطوبت یکی از عواملی است که اسیب زیادی به ال سی دی گوشی شما وارد میکند به همین دلیل توصیه میشود که از رساندن رطوبت به گوشی جلوگیری کنید. نکته دیگری که وجود دارد استفاده از کاور و گلس های مخصوص گوشی موبایل لنوو است. ال سی دی بعد از تعمیر مانند زمان اول خود که از کارخانه به دست شما رسیده است نیست.  به همین دلیل باید از کاور و گلس های نشکن برای محافظت از ال سی دی خود استفاده کنید. برای تهیه لوازم جانبی گوشی موبایل لنوو نیز می توانید به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. با رعایت این نکات میتوانید از اسیب دوباره به ال سی دی گوشی خود جلوگیری کنید.

 

در صورتی که ال سی دی گوشی لنوو به طور کامل تعویض شده باشد نیز نیاز به رعایت تمامی نکات برای پیشگیری از ضربه و از کار افتادن دوباره ی ال سی دی است. حساسیت پنل گوشی به دلیل ساختار خاص و ظرافتی که دارد از بقیه قسمت های گوشی بیشتر است. اما این بدین معنا نیست که بقیه قسمت ها اسیب پذیر نیستند. تمامی قسمت های گوشی نیازمند رعایت نکات ایمنی و پیشگیرانه هستند. در صورتی که یک قسمت از گوشی اسیب ببیند بقیه اجزا به وضوح کارایی خود را از دست می دهند.

 

مطالب مرتبط:

تعمیرات آل این وان لنوو

تعمیر سرور لنوو

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی لنوو می‌باشد.