امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو

لپ تاپ ها امروزه تاثیر بسیاری در سرعت انجام امور دارند. هر گونه خرابی قطعات داخلی برای این دستگاه عملکرد های آن را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. مادربرد یا برد اصلی همان طور که از نام آن پیداست یکی از اساسی ترین  قطعات موجود در لپ تاپ ها می باشد. هرگونه اختلال در مادربرد عملکرد اصلی دستگاه را با مشکل مواجه می کند. در صورت بروز این اختلال هرگونه دست کاری لپ تاپ خرابی های بیشتری را در پی خواهد داشت. اگر مادربرد لپ تاپ به هر دلیل با اختلال مواجه شد لازم است برای رفع این مشکل به واحد تعمیرات لپ تاپ مراجعه کنید و به تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو بپردازید.

 

شما می توانید همین الان با شماره 02145102 نمایندگی لنوو تماس بگیرید.
 

 نکات مهم در تعویض مادربرد لپ تاپ لنوو

از مهم ترین نکات در زمینه ی تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو مراجعه به یک مرکز رسمی و معتبر می باشد. همان طور که پیش تر گفتیم این قطعه بسیار حساس بوده و هرگونه خطا و اشتباه در تعمیرات لپ تاپ لنوو عواقب جبران ناپذیری را به دنبال دارد. در صورت نیاز به تعویض این قطعه مراجعه به نمایندگی رسمی لنوو از مهم ترین اقدامات به شمار می رود، زیرا اگر این قطعه با نمونه های تقلبی جایگزین شود دستگاه را با مشکلات بسیاری مواجه می کند.

 

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو

 

نکته ی هم دیگر که در تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو باید به آن توجه داشت عیب یابی دقیق می باشد، زیرا اگر عیب یابی به درستی انجام نشود تعمیرات بی نتیجه خواهد بود. در برخی موارد امکان دارد مشکل پیش آمده به دیگر بخش های دستگاه ارتباط داشته باشد و با تعویض و تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو نتیجه ی مطلوب حاصل نشود. به همین دلیل عیب یابی از مهم ترین نکات در تعمیرات لپ تاپ به شمار می رود.

 

تعمیرات لپ تاپ لنوو

تعمیرات لپ تاپ در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری ارائه می شود. کارشناسان این واحد تمام اطلاعات لازم برای تعمیرات انواع لپ تاپ های لنوو را در اختیار دارند. کاربران می توانند در راستای دریافت خدمات ارائه شده در این واحد به واحد تعمیرات لپ تاپ لنوو مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوند.شما می توانید با مراجعه به این واحد انواع خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپ لنوو و همچنین ارتقاء آن ها را دریافت کنید.

 

نصب تمام نرم افزار های مورد نیاز کاربران نیز از دیگر سرویس های ارائه شده در این واحد می باشد. کارشناسان در واحد تعمیرات لپ  تاپ لنوو برای تعویض قطعات از نمونه های اورجینال همان قطعات استفاده می کنند. تمام خدمات این واحد برای کاربران تضمین می شود.  تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در این واحد به شمار می رود.

 

علائم خرابی مادربرد لپ تاپ لنوو

برای اطمینان از خرابی مادربرد لپ تاپ نشانه هایی وجود دارد. توجه به این نشانه ها سبب می شود تا از خرابی این قطعه اطمینان داشته باشیم و تعمیرکاران فرآیند تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو را به درستی اعمال کنند. نصب نشدن ویندوز، روشن نشدن لپ تاپ، نمایش تصاویر به صورت به هم ریخته و نامنظم، پرش تصویر و کند شدن عملکرد لپ تاپ از بارز ترین نشانه هایی است که خرابی مادربرد لپ تاپ را هشدار می دهد.

 

علائم خرابی مادربرد لپ تاپ لنوو  

 

در صورت وجود هر یک از این نشانه ها لازم است برای تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو به واحد مربوطه مراجعه کنید. نوسانات جریان برق که نتیجه ی عدم استفاده از محافظ می باشد بر عملکرد لپ تاپ تاثیرگذار بوده و کارکرد آن را با مشکل مواجه می کند.

 

نمایندگی لنوو

نمایندگی لنوو با وجود سالها تلاش و تجربه توانسته است همچنان برای کاربران اولویت اول باقی بماند. نمایندگی رسمی لنوو با بهره مندی از مجرب ترین متخصصان توانسته است سرویس های تعمیرات را در بالاترین سطح کیفی و در مدت زمانی کوتاه ارائه کند. خدمات فروش در این نمایندگی با حضور مشاوران نمونه انجام می شود. کاربران برای انتخاب بهتر محصولات می توانند از راهنمایی این مشاوران بهره مند شوند.

تمام خدمات تعمیرات، گارانتی و فروش در این مرکز از جمله تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو ارائه می شوند. بخش فروش در این نمایندگی تمام محصولات تولید شده ی کمپانی لنوو را ارائه می کند. تیم فعال در این مجموعه همگی بر اصول حمایت از مشتری پایبند می باشند. برای دریافت خدمات ارائه شده در این نمایندگی می توانید از طریق شماره ها و آدرس های موجود در وبسایت به نمایندگی رسمی لنوو مراجعه کنید.

 

تعمیرات لنوو

تعمیرات لنوو در واحد هایی مجزا راه اندازی شده است. هر یک از این واحد ها دارای تخصص و مهارت لازم برای تعمیرات یکی از محصولات لنوو هستند. تمام تولیدات لنوو در واحد مرتبط با خود قابل تعمیر و ترمیم است. استفاده از متخصصان و مهندسان مجرب تاثیر بسزایی در ارائه ی خدمات به کاربران کرده داشته است. استفاده از ابزارآلات مدرن نقش بسیاری در سرعت انجام فرآیند تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو داشته است.

در حین تعمیرات نیز،  اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد همکاران ما آن را با یک نمونه ی اصل جایگزین خواهند کرد. تمام قطعات تعویض شده در این واحد دارای ضمانت می باشند. دستگاه ها پس از تعمیرات برای کاربران تست شده و در صورت کارکرد درست تحویل داده  می شوند.

 

تعویض مادربرد لپ تاپ لنوو


مادربرد، یکی از قطعات اصلی و مهم در لپ تاپ حساب می‌شود. برد مادر یک تقسیم مدار الکتریکی است که، واحد پردازش مرکزی، حافظه رم، و قطعه بسیار مهمی به نام بایوس(BIOS) روی آن قرار دارد. این قطعه در کامپیوتر اپل برد منطقی نام دارد. مادربرد در کامپیوتر و لپ تاپ از اصلی‌ترین و مهمترین قسمت محسوب می‌شود که کار کنترل پردازشگر مرکزی، و وصل کردن پردازشگر مرکزی به سایر قسمت‌ها می‌باشد. ولی خودپردازشگر با قطعات بیرون ارتباط مستقیمی ندارد، ولی این ارتباط توسط بایوس انجام می‌شود و بین پردازنده ورودی و خروجی یک مدار واسط وجود دارد.

 

تعویض مادربرد لپ تاپ لنوو  

 

در زمانی که بخواهیم یک لپ تاپ را ارتقا بدهیم انتخاب مادربرد مهم است. این انتخاب تاثیر مستقیم در عملکرد سیستم دارد. بر روی لپ تاپ‌های امروزی درقسمت مادربرد با پورت‌های پیشرفت ای به نامfireware IEEE 1394 و تراشه شش کانال وRAID وجود داشته که از آن برای ارتفاع سیستم بدون نیاز به امکانات جانبی دیگر استفاده می‌شود. مادربرد در سال ۱۹۸۲ همزمان در اولین لپ‌تاپی که ساخته شد مورد استفاده قرار گرفت. که شاملBIOS، صبحت هائی و اسلات‌هایی که کارت هائی، از همین طریق به برد وصل می‌شوند.

 

درباره تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو


ابتدا قبل از بحث تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو بد نیست که در ابتدا با شرکت لنوو کمی آشنا شویم، لنوو با یک شرکت چینی و چند ملیتی است. و در زمینه تولید و توزیع لپ تاپ، رایانه شخصی، تجهیزات جانبی، و دیجیتالی، فعالیت می‌کند. دفاتر مرکزی این شرکت در شهر‌های پکن وموریزویل کارولینای شمالی واقع شده‌اند. در سال ۱۹۸۴ توسط لیو شوانژی شرکت لجند در شهر پکن تاسیس شد و در سال ۱۹۹۳ بزرگترین تولیدکننده داخلی چین شد. شرکت لنوو در ۶۰ کشور جهان شعبه دارد.

 

شرکت لنوو به خاطر طراحی شیک، کانفینگ فوق‌العاده و قیمت مناسب در دنیا به عنوان یک لپ‌تاپ عالی معرفی شده است. پس از مدتی بنیانگذاران شرکت لنوو تصمیم گرفت نام شرکت را تغییر بدهند، زیرا آن‌ها می‌خواستم کار خود را در زمینه بین‌الملل توسعه دهند. از آن جایی که در سطح بین‌الملل قبلا نام لجند ثبت شده بود. آن‌ها نام شرکت را به Lenovo تغییر دادند.

 

نامLe نام اول شرکت پیشین خود و به معنای افسانه و novo به معنای نوین تغییر نام پیدا کرد. اولین محصول آن‌ها تلویزیون بود که شکست خورد ولی آن‌ها با افزایش کیفیت در زمینه کامپیوتر پیشرفت زیادی کردند آن‌ها بعد‌ها بعد از ساخت برد‌های مدار ی بر روی کامپیوتر‌های شخصی آبی ای‌ام تولید کردن که باعث شد در سال ۱۹۹۰ اولین کامپیوتر خود را روانه بازار کنند. امروز شرکت لنوو با سرعت چشمگیری در حال پیشرفت است و افراد جز سه شرکت برتر تولید‌کننده لپ تاپ در جهان است.


بهترین محل تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو

 لپ تاپ‌های امروزی کاربرد بسیار زیادی در سرعت بخشیدن امور دارند خراب شدن هر قطعه از آن باعث پایین آمدن عملکرد آن می‌شود. مادربرد همانطور که از نام آن مشخص است از اساسی‌ترین قسمت‌های لپ تاپ‌های امروزی است به طوریکه هرگونه خرابی در آن عملکرد قسمت اصلی را تحت تاثیر قرار می‌دهد برای اینکه مطمئن شویم مادربرد خراب شده است و خراب از بودن ان اطمینان حاصل کنیم علائمی دارد.

 

یکی از این علائم نصب نشدن ویندوز است. و از نشانه‌های دیگر می‌توان به روشن نشدن لپ‌تاپ، پرش تصویر، نمایش نامنظم و نامرتب تصویر، بکن شدن از اصلی‌ترین نشانه‌های آن است. هر یک از هر یک از این نشانه‌ها باید لپ تاپ لنوو را به مراکز مربوطه برد و نسبت به تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو اقدام کرد. از نکات مهم در تعمیر مادربرد لپ تاپ مراجعه کردن به یک مرکز رسمی و معتبر و تخصصی است.

 

همانگونه که گفتیم این قطعه بسیار حساس است و در تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو هر خطا و اشتباهی باعث نابودی این قطعه می‌شود از آنجایی که این قطعه به سختی به دست می‌آید ممکن است با جایگزینی یک قطعه نامناسب و تقلبی باعث نابودی لپ‌تاپ شود در هر صورت برای تعمیر و تعویض این قطعه مراجعه کردن به نمایندگی‌های لنوو از مهم‌ترین اقدامات است. به همین دلیل ابی آبی با دستگاه‌های پیشرفته و به روز که در نمایندگی‌ها وجود دارند دلایل محکمی برای مراجعه به آنجا است که اگر این قطعه دستکاری شود، ممکن است به قطعات دیگر هم آسیب برساند.تعمیر مادربرد لپ تاپ شرکت لنوو

نمایندگی تعمیرات لنوو


نمایندگی لنوو با جلب نظر کاربران در همه زمینه‌ها همچنان توانسته از اولویت اول باشد. این نمایندگی‌ها توانسته‌اند با استفاده از مجرب‌ترین متخصصان و تعمیرات درسطح بالا و سرویس دهی در زمان کمتری ارائه می‌دهند. تمام تعمیرات، خدمات، فروش، و گارانتی در نمایندگی‌های این کمپانی ارائه می‌شوند. تعمیرات لنوو در قسمت‌های جدایی ارائه می‌شود و هر قسمت دارای متخصص و مهارت‌های خاصی برای هر یک از محصولات لنوو از جمله بخش تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو در نظر گرفته شده است.

 

تعمیر مادربرد لپ تاپ شرکت لنوو  

 

استفاده از مهندسان تاثیر بالا در ارائه خدمات و بازخورد مثبت دارد. و همچنین استفاده از ابزار‌های مدرن باعث بالا رفتن سرعت در تعمیر محصولات می‌شود و عقب قطعه نیاز به تعمیر داشته باشد آن‌ها آن قطعه را با ضمانت تعویض می‌کنند و در همان جا آن را تست می‌کند و اگر مشکلی نداشته باشد آن را تحویل می‌دهند و به تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو رسیدگی می کنند.


تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو در محل


دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می‌شوند مادربرد لپ تاپ لنوو خراب شود از جمله آن‌ها می‌توان به سوختگی خازن، و مقاومت‌ها، خرابی آرایه پایه چیپست گرافیک، اختلال نوسان برق، سوختگی دیود، و... اشاره کرد. اگر آسیب وارد شده به لپ تاپ لنوو به‌حدی باشد که نیاز به تعویض قطعه داشته باشد در اینگونه شرایط باید به نمایندگی‌های مربوطه مراجعه کرد زیر قطعه حساسی است.

 

اگر لپ تاپ شما دچار مشکل فنی شده باشد به طبع تعمیر کردن آن در محل بسیار کار راحت‌تری است و از نظر اقتصادی بسیار با صرفه‌تر است چون اول مجبور به تحمل ترافیک و ایاب و ذهاب نیستیم و همچنین تعمیر لپ تاپ در محل کار و یا منزل‌تان در زمان کمتری انجام می‌شود در اینجا می‌خواهیم درباره تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو در محل صحبت کنیم.


اگر در شرایطی قرار داریم و نمی‌توانیم به مراکز نمایندگی‌ها مراجعه کنید و نسبت به تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو خود اقدام کنید و همچنین و به دلیل کمبود زمان لپ تاپ خود را نمی‌توانید چند روز نزد نمایندگی قرار دهیم می‌توان با تماس گرفتن به نمایندگی‌ها و مشورت با کارشناس مربوطه در محل حضور پیدا کنند و نسبت به تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو اقدام نمایند. پس از بررسی با توجه به نوع و مدل لپ تاپ و عیب‌یابی با دستگاه لپ تاپ لنوو و تعمیر آن می‌پردازند شناخت قطعا و تشخیص دادن عیب دستگاه باعث درست شدن زودتر و سرعت بخشیدن در تحویل دادن دستگاه به مشتری منتهی می‌شود.

 

مهندسان با کنترل ظاهری و کارشناسی می‌توان قطعه آسیب دیده را تعمیر کند و اعتراضی به وارد شده شدید باشد لپ تاپ را به نمایندگی برده و با تعویض قطعه مورد نظر نسبت به تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو اقدام کرده و آن را درست می‌کنند توجه نمایید حتما باید از قطعه از اورجینال استفاده شود زیرا استفاده از قطعات تقلبی و بی‌کیفیت ممکن است ضرر مالی زیادی را در طی تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو به شما بزند.

 

مزایای تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو در محل


همانطور که می‌دانید تنظیم کردن لپ تاپ با توجه به ترافیک و ایاب و ذهاب دردسر‌های خود را دارد علاوه بر کمبود وقت بهترین‌کار تماس گرفتن به مراکز مربوطه و اعزام کارشناس است همانگونه که می‌دانید تعمیر کردن در محل نسبت به تعمیرگاه دارای خطا و اشتباهاتی کمتری است. و اگر قطعه حساس به نام مادربرد باشد، تعمیر در محل مزایای خاصی دارد که به زیر به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم؛ جابجایی لپ تاپ خراب شده مخصوصا از ناحیه مادربرد کار خطرناکی است و ممکن است تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو را با مشکل مواجه سازد.

 

از آنجایی خراب این قطعه دردسر‌های زیادی دارد ممکن است ا جابجایی باعث تعویض این قطعه شود و حساسیت آسیب‌دیدگی این قطعه را بالا ببرد که با تعمیر در محل این استرس و نگرانی رفع می‌شود از طرفی هزینه حمل و نقل وجود دارد که با تعمیر در محل این خود یک صرفه‌جویی به شمار می‌آید هکچنین در کنار تعمییر کار بودن این ویژگی را دارد که با یادگرفتن نکاتی می‌شود در نگهداری مادربرد دقت بیشتری داشت. و حتی می‌تواند در حفظ حریم شخصی و اطلاعات شخصی محافظت کنند و دیگر نگران سرقت و جابجایی این اطلاعات نباشند.

 

چند مدل از هزاران لپ تاپ تعمیر شده در نمایندگی لنوو :

 

  • مادربرد لپ تاپ لنوو ideapad 520
  • مادربرد لپ تاپ لنوو ideapad 320
  • مادربرد لپ تاپ لنوو ideapad 330
  • مادربرد لپ تاپ لنوو y5070
  • مادربرد لپ تاپ لنوو z5070


نتیجه‌گیری


شرکت لنوو همانطور که از نام آن مشخص است یک شرکت نوین در زمینه ساخت وسایل ارتباطی است و همچنین در ساخت قطعات جانبی و ابزار آلات محصولات خود بسیار عالی عمل کرده است این شرکت در زمینه ساخت قطعات لپ تاپ مخصوص قطعه مهم و حساسی به نام بردمادر یا مادربرد و یا برد اصلی فعالیت دارد و از آنجایی که نمایندگی این کمپانی به خاطر امکانات و ابزار پیشرفته تخصص عالی در تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو دارند.

 

البته باعث بالا رفتن رضایت مشتریان شده است این قطعه در عملکرد عالی لپ‌تاپ مهم می‌باشد و سالم بودن آن می‌تواند در روند عملکرد دستگاه و رضایت کاربران تاثیر‌گذار باشد. شرکت لنوو به کاربران خود همواره تاکید داشته که در هنگام علائم این نظیر سوختگی، خاموش شدن لپ تاپ، داغ شدن و علائمی دیگر که راجع به آن بحث کردیم بدون دست زدن به آن، لپ تاپ خود را به نمایندگی نزدیک به محل خود ببرند.

 

زیرا دستکاری این قطعه می‌تواند جبران ناپذیر باشد و تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو | Lenovo را به تعویق بیندازد، باید توجه داشت که در صورت تعویض این قطعه حتما از قطعه جایگزین اورجینال استفاده شود. بعد در محل یا منزل‌تان هستید و شرایط مراجعه به نمایندگی‌های مجاز و معتبر را ندارید با تماس گرفته و مشورت با کارشناس مورد نظر و راهنمایی کردن شما می‌توانند با فرستادن بر متخصص در زمینه تعمیر برد مادر و یا برد اصلی و یا مادربرد به تعمیر در محل امضای آن استفاده کنیم همچنین باعث می‌شود که روند انجام امور بالا برود زیرا تعمیر در محل دارای خطا کمتری است.

 

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس / تعمیر مادربرد لپ تاپ دل / تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسر تعمیر مادربرد لپ تاپ

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی لنوو می‌باشد.